Zorg jij er met jouw vakmanschap voor dat alle, door onze afgebouwde winkels, de aandacht blijven trekken van de winkeliers? Lees dan snel de onderstaande vacature!

In de functie van montagemedewerker start je de dag samen met jouw collega’s en een kop koffie bij ons op de zaak. Vervolgens laad je de bus vol met de laatste materialen en ga je met jouw collega op pad naar jullie klus. Of het nu gaat de afbouw van een paskamer of wandbekleding, kleine schilder- en timmerwerkzaamheden of montagewerk? Jij pakt dit met beide handen aan!

Een selectie van jouw werkzaamheden als montagemedewerker:

 • De afbouw van winkels, waaronder kleine reparatie-, timmer- en schilderwerkzaamheden
 • Het monteren van producten (zoals balies en paskamers, maar ook kabelgoten en lichtlijnen)
 • Samenwerking met collega’s voor de beste oplossingen

Wie zijn wij en met wie ga jij werken binnen Totaal Techniek?
Ons familiebedrijf, gerund door broers Jord en Bastiaan, is al jarenlang een begrip in Slagharen en omstreken. Wij werken voor particulieren en zijn ook actief in de zakelijke markt. Ons team van 14 ervaren vakkrachten houden allemaal van hen vak en dat zie je terug in de kwaliteit van het werk. Wat ons kenmerkt is onze klantgerichtheid, ons totaalpakket aan diensten én ons hechte team.

Je werkt samen met jouw collega monteur in winkels op diverse locaties. De overige monteurs werken bij klanten op locaties in de buurt van onze vestiging en voeren diverse installatie- en elektrotechnische werkzaamheden uit. De collega’s op het kantoor houden zich onder andere bezig met de werkvoorbereiding en verkoop. Er wordt hard gewerkt en op vrijdag sluiten wij, met een borrel, de week af!

Wat breng je mee?

 • Een afgeronde mbo-opleiding richting (bij voorkeur) de techniek (vanaf niveau 2)
 • Minimaal 1 à 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie
 • Je bent in het bezit van rijbewijs B

Voldoe je niet aan alle eisen, maar ben jij wél diegene die in zijn vrije tijd wordt benaderd wanneer er een klus moet worden geklaard? Twee rechterhanden en een goede motivatie zijn minstens zo belangrijk! Ook in dit geval maken wij graag kennis met jou.

Ons aanbod voor jou!
Je werkt 40 uur per week (5 dagen) in een dagdienst. Wij vinden het belangrijk dat ons team zich gewaardeerd voelt, daarom word jij goed beloond! Toegespitst op jouw ervaring, bieden wij diverse primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, met als basis de cao voor het Technisch Installatiebedrijf:

 • € 2.000,- tot € 2.750,- bruto per maand (op basis van een fulltime dienstverband)
 • Een jaarcontract met de intentie dat een vast contract volgt
 • 8% vakantiebijslag
 • 25 vakantiedagen
 • 13 Adv-dagen
 • Pensioenopbouw via Pensioenfonds Metaal en Techniek
 • Interne opleiding door een ervaren collega en doorgroeimogelijkheden binnen Totaal Techniek
 • Mogelijkheid tot het volgen van een VCA-cursus en andere opleidingen via TU Campus, Was-College en Installatiewerk Nederland
 • Leuke uitjes met het team en een vrijdagmiddagborrel

Enthousiast geworden over bovenstaande? Stuur dan je CV op!
Dit kan naar administratie@anbergentotaaltechniek.nl ter attentie van Jord Anbergen. Jord is verantwoordelijk voor Personeelszaken en neemt contact met je op om te kijken of we bij elkaar passen! Heb je eerst nog vragen? Dan kun je Jord bellen op nummer 0523-683713.

*Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.